Datorvīrusi var būt visur, kur ir ko "inficēt". Vai tie ir serveri, darbstacijas vai mājas datori, tie visi darbojas lokālā tīklā vai mijiedarbojas ar internetu. Viņi pieraksta failus, saņem un sūta e-pastu... Tāpēc nevajag atslābināties!
 
Daudzi, pat nesaistīti ar datortehnoloģijām, ir dzirdējuši par datorvīrusiem.
Vairākkārt plašsaziņas līdzekļos parādījās ziņojumi par to, ka kārtējā ļaunprogrammatūra pārsteidza miljoniem datoru, izraisot finanšu un biržas sistēmu, lielo kompāniju un valsts iestāžu darbības kļūmes. Starp citu, nav vērts maldīties, ka mūsu mājas datori ir atbrīvoti no vīrusu uzbrukumiem ar savu nelielo nozīmi ārējam "ienaidniekam". Protams, finanšu zaudējumi no vīrusa darbības var būt milzīgi, bet arī personas datu zudums konkrētam lietotājam ir sava mazā traģēdija...
 
Tieši tāpēc digitālo ierīču un tajos saglabāto datu aizsardzībai ir jābūt ar visu nopietnību. Krievijas pretvīrusu aizsardzības līdzekļu devīze ar marku Dr.Web® –  PASARGĀ IZVEIDOTO!
 
Kompānijas Dr.Web® pretvīrusu programmas droši aizsargā jūsu datorus un tīklus pret ļaunprogrammatūru un surogātpastu. Atjauninājumi tiek publicēti vairākas reizes dienā un tiek automātiski lejupielādēti jūsu datoriem no izstrādātāja serveriem. Antivīrusu programmu intelektuālie algoritmi var ietekmēt pat tos vīrusus, kuriem vēl nav izstrādāti specializētie aizsardzības līdzekļi.
 
Mūsu uzņēmums ir oficiāls sertificēts partneris Dr.Web® Latvijā.
 
Lai iegādātos vai atjaunotu programmu Dr.Web® licences, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67284444, 29275542 vai aizpildiet pieteikuma veidlapu.
 

Dr.Web® PRETVĪRUSU AIZSARDZĪBA JŪSU DATORAM – sk. sīkāku informāciju...

Lasīts 2348 reizes