Pārvaldiet savu biznesu vienā programmā. "1C:Kompānijas vadība 8 Baltijai" lieto: mazumtirdzniecības veikali, internetveikali, vairumtirdzniecības kompānijas, pakalpojumu un servisu sfēras kompānijas, ražošanas uzņēmumi.
Visa grāmatvedība vienuviet! Visspopulārakā programma Latvijā, kura ir universāls rīks grāmatvedības un nodokļu uzskaites automatizēšanai jebkura lieluma uzņēmumos atbilstoši Latvijas likumdošanai un uzņēmējdarbības vajadzībām.
Jebkura biznesa panākumus lielā mērā nosaka prasmīga personāla atlase un viņu motivēšana. Programma ir komplekss risinājums personāla uzskaites un algas procesu automatizēšanai.
Pienāk laiks, kad jūs nolemjat automatizēt darbu ar dokumentiem uzņēmumā, lai palielinātu darba laika izmantošanas efektivitāti, lai nodrošinātu pilnīgu biznesa informācijas kontroli un drošību...
Ja vēlaties uzlabot ražošanas un biznesa vadības efektivitāti, automatizēt lielāko daļu uzdevumu mūsdienīgā digitālā līmenī un sasniegt principiāli jaunus rādītājus, 1C:ERP ir jūsu izvēle!