Jaunā relīze 1.3.57.1. programmai "1C:Grāmatvedība 8"

 
Jaunumi relīzē 1.3.57.1:
 
  • Dokuments "Algas aprēķins darbiniekiem"
Pievienoti papildu aprēķina parametri:
   – Pārmaksāts nodoklis (sakarā ar darbinieka izvēli 23%);
   – Pārmaksātā nodokļa korekcija.
 
Darbiniekam izvēloties paaugstinātu likmi 23%, tagad tiek aprēķināta pārmaksātā IIN summa sakarā ar paaugstinātas likmes izvēli.
Pēc tam tiek aprēķināta pārmaksātā nodokļa korekcija, samazinot aprēķināto nodokli, neizmantoto IIN atvieglojumu robežās (ar lieliem atvieglojumiem un nelielu algu).
 
  • Pārskats "Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām" (Darba devēja paziņojums par algas nodokli (EDS) kopsavilkums)
Sakarā ar to, ka no 01.04.2023.g. ir spēkā jauna elektroniskā dokumenta "Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām" versija iesniegšanai EDS, ir mainīts šī pārskata datu izlādes XML formāts.
 
Programmas izvēlnē tika mainīts atskaites nosaukums – "Darba devēja paziņojums par algas nodokli (EDS) kopsavilkums" aizvietots uz "Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām".
 
 
Pirms relīzes iestatīšanas uzmanīgi izlasiet instrukciju. Neskaidrības gadījumos zvaniet mūsu konsultantiem.
Lai saņemtu individuālus jauninājumus, Jūs varēsiet pieteikties klientu tehnisko atbalsta dienestā pa tālr. 67686200 vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Pāriet sadaļā Saņemt atjauninājumus, lai lejupielādētu jaunu relīzi.
 
Lai operatīvi saņemtu informāciju par jaunajām relīzēm, Jūs varat pieteikties mūsu jaunumu saņemšanai pa e-pastu.