Jaunā relīze 1.3.56.1. programmai "1C:Grāmatvedība 8"

 
Jaunumi relīzē 1.3.56.1:
 
  • Dokuments "Algas aprēķins darbiniekiem"
Šajā relīzē ir veiktas izmaiņas, kas attiecas uz IIN piemērojamo atvieglojumu summas noteikšanu "nelielas algas" gadījumā, – ja darbiniekam piešķirto atvieglojumu summa pārsniedz aprēķināto algu.
 
Sākot ar relīzi nr. 1.3.56, programmas reģistros un pārskatos atspoguļo faktiski piemēroto atvieglojumu summas, ņemot vērā aprēķinātās algas apmēru. Iepriekš tika fiksēti piešķirtie atvieglojumi neatkarīgi no algas apmēra. Programmā saglabāts arī iepriekšējais aprēķina algoritms.
 
Lietojamā algoritma versija tiek iestatīta dokumenta ekrānformas laukā "Algoritma versija".
Sākot ar pašreizējo relīzi, veidojot dokumentu "Algas aprēķins darbiniekiem" tiek automātiski izvēlēta versija "1.3.56.1".
Norādot veco vērtību "1.3.36" tiek izmantots vecais algoritms.
 
Dokumentā iespējams mainīt lietojamo aprēķina algoritmu, izmantojot izvēlnes "Darbības" komandu "Rediģēt algoritma versiju". Šajā gadījumā šis lauks kļūst pieejams rediģēšanai dokumenta ekrānformā.
 
  • Dokuments "Darbnespējas lapas aprēķins"
Pārejošās slimības lapas gadījumā, kas, piemēram, tiek aprēķināta oktobrī par periodu Septembris-Oktobris, dokumenta "Darbnespējas lapas aprēķins" tabulas daļā "Nodokļi", aprēķinot IIN, rinda, kas attiecas uz iepriekšējā mēneša taksācijas perioda (uz septembri):
– ietver visus septembra aprēķinus, pārrēķināto IIN un piemērotus atvieglojumus;
– reģistros atspoguļo tikai starpību starp vērtībām (par septembri), kas tika aprēķinātas oktobrī un septembrī.
 
Ievērojiet, ka pārejošai slimības lapai, kas reģistrēta janvārī un attiecas uz periodu Decembri-Janvāris, VISAS šīs slimības lapas PIESKAITĪJUMI TIKS ATTIECINĀTI uz JANVĀRA TAKSĀCIJAS PERIODU.
 
 
Pirms relīzes iestatīšanas uzmanīgi izlasiet instrukciju. Neskaidrības gadījumos zvaniet mūsu konsultantiem.
Lai saņemtu individuālus jauninājumus, Jūs varēsiet pieteikties klientu tehnisko atbalsta dienestā pa tālr. 67686200 vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Pāriet sadaļā Saņemt atjauninājumus, lai lejupielādētu jaunu relīzi.
 
Lai operatīvi saņemtu informāciju par jaunajām relīzēm, Jūs varat pieteikties mūsu jaunumu saņemšanai pa e-pastu.