Jauna programmas "1C:Kompānijas vadība 8 Baltijai" konfigurācijas versija 1.5.16.5.

 
Iznāca jauna programmas "1C:Kompānijas vadība 8 Baltijai" konfigurācijas versija 1.5.16.5.
 
Jaunas iespējas
  • Krājumu cenu iestatīšana
Cenu uzstādīšanai ir pievienots jauns dokuments "Cenu uzstādīšana", kas tiek izmantots, lai aprēķinātu un ievadītu krājuma cenas dažādiem cenu veidiem. Dokuments ļauj piešķirt statiskus un aprēķināt cenu dinamiskos veidus, drukāt cenas, kontrolēt cenu noteikšanas vēsturi un atbildīgos.
Arī ir saglabāta jau esošā cenu noteikšanas elastība programmā – cenas var uzstādīt no nomenklatūras kartes, no ienākošās pavadzīmes vai ar apstrādes "Cenu veidošanās" palīdzību.
 
Izmaiņas
  • Dokuments "Sākotnējo atlikumu ievade"
Dokumentā operators var norādīt ne tikai parada summu, bet arī pavadzīmes "ārējo" numuru un datumu, uz kuras tiks reģistrēts parāds.
Izvēloties savstarpējo norēķinu kontrahentu un līgumu cilnē "Norēķini ar piegādātājiem" un "Norēķini ar pircējiem" tiek uzskaitīts savstarpējo attiecību veids ar kontrahentu (Piegādātājs/Pircējs/Cits) un līguma veids ("ar piegādātāju"/"ar pircēju").
Izlabotas kļūdas lādējot datus no ārējā avota.
  • Dokuments "Parāda korekcija"
Darbam ar dokumentu "Parāda korekcija", izņemot lietotāja tiesību lomu "Pilnas tiesības", var izmantot lomu "Pievienošana un izmaiņas bankas apakšsistēmā", t.i. parāda korekcijas dokumentus var veidot darbinieks, kurš nodarbojas ar bankas dokumentu ievadi.
Izlabota kļūda, kura notika dažos gadījumos operāciju veidiem "Pircēja parāda koriģēšana" un "Piegādātāja parāda koriģēšana" veidojot dokumenta grāmatojumus.
  • Nomenklatūras augšupielāde no ārējā avota
Ielādējot nomenklatūru (preču/pakalpojumu/darbu sarakstu) no ārējā avota, tagad ir iespēja norādīt, vai nomenklatūras meklēšana notiks pēc nosaukuma vai nē.
Kad tiek veikta ārējā avota kolonnu iestatīšana, nomenklatūras nosaukumam var izvēlēties opciju "Nomenklatūra (nosaukums) – salīdzināšanai". Šajā gadījumā, augšupielādējot nomenklatūru, vispirms tiks veikta esošo nomenklatūru meklēšana datu bāzē pēc nomenklatūras nosaukuma.
Ja ir izvēlēta opcija "Nomenklatūra (nosaukums)", tad kolonnas dati tiks ielādēti laukā "Nosaukums", bet meklēšana pēc nosaukuma netiks veikta. Nomenklatūras meklēšana notiks tikai pēc ārējā avota laukiem "Kods", "Artikuls", "Svītrkods". Šī iespēja ir nepieciešama, ja tiek ielādētas preces un pakalpojumi, kuriem ir iespējami vienādi nosaukumi, bet atšķirīgi kodi vai artikuli.
  • Nomenklatūras atlase realizācijas dokumentos
Optimizēts darbs formā, pārejot starp formas vadības elementiem.
Pievienota iespēja pāriet uz meklēšanas lauku, nospiežot pogu F12.
 
Kļūdu labošana
  • Darbinieka kalendārs
Izlabota kļūda, kas notika atverot darbinieka kalendāru, gadījumos, kad kalendāra rindu skaits pārsniedza 1000.
 
 
Jaunināšanas fails ir pieejams lejupielādei reģistrētajiem programmas lietotājiem no personiskā kabineta its.1c.eu portālā.
 
Pirms relīzes uzstādīšanas uzmanīgi izlasiet instrukciju.
Neskaidrības gadījumos zvaniet mūsu konsultantiem pa tālr. 67686200 vai sazinieties pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Lai operatīvi saņemtu informāciju par jaunajām relīzēm, Jūs varat pieteikties mūsu jaunumu saņemšanai pa e-pastu.